25.03.2025.
20.30

ПРОГРАМ

Аудио-визуелни и плесни перформанс "Љубав и Ми"

Аудио-визуелни и плесни перформанс Љубав и МиЉубавни ЦВ нас води у испитивање модерних партнерских односа, концепата као што су моногамија, полиандрија, полигинија, полиаморија.

Испитивањем прошлости, колективних и личних искустава, подцртава истине и вредности којима се водимо у романтичним и сексуалним односима. Перцепција онога што нам се десило и спремност за варење прошлости, отпуштањем старог идентитета и саморазвој нас води до стварања нових начина комуникација и ступања у односе. Изгледа да са сваким односом бивамо ближи себи и да са овом експерименталном интеракцијом сада јавно, ван друштвених мрежа, одигравамо љубавни састанак, ви са мном и ја са вама.

Током перформанса долази до дељења личних перцепција и отварања коренских центара, отварања срца и дељења рањивости. Дељењем и спремношћу да изнесем оно научено, свесно, а и несвесно из себе, прихватам, не само на флерт, него и на партнерски однос који је испреплетен поверењем, изненађењима, очекивањима, структуром и дозом мистичности и незнања.

Сценарио и кореографија: Раде Обрадовић
Музика: Горан Лончаревић
Дизајн/ видео продукција: Светлана Живановић
Сарадник за кореографију: Светлана Ђуровић
Плес: Раде Обрадовић и Јасна Кинђић

chevron-downmenu-circlecross-circle